Правила: На форумі членів КСУ категорично забороняється розміщувати інформацію, що паплюжить честь та гідність членів Кінологічної Спілки України, безпідставно поливати брудом собак конкурентів,рекламувати приплоди без документів та собак,що мають родоводи організацій,які не входять до Міжнародної Кінологічної Федерації.Заголовок теми повинен коротко та зрозуміло відтворювати її суть.Не можна писати латиною.Повідомлення,нік,аватар не повинні виділятися своїми розмірами або стилем написання від решти,мають бути написані літературною мовою.Відповідальність за достовірність інформаціі,що міститься в повідомленнях несуть її автори.При реєстрації прохання вказувати достовірну інформацію про себе.Це полегшить Ваше спілкування з колегами.Адміністрація форуму залишає за собою право редагувати або видаляти теми та повідомлення,які суперечать цим правилам. Звертаємо Вашу увагу на те, що фото викладені адміністратором форуму, є власністю даного форуму!!! Тому розміщення цих фото на любих інших ресурсах можливо тільки по домовленості з адміном форуму, з вказуванням першоджерела. .
Отправлено: 20.08.13 10:38. Заголовок: 19 жовтня САСІВ Львів
Львіський міський Осередок КСУ
«Племінний Центр»
Приглашает Вас взять участие в международной выставке собак FCI-CACIB
Которая состоится 19 октября 2013г. в г.Львов
В рамках виставки будут проводиться :
Монопородные выставки- Французький бульдог Русский черный терьер
Клубные выставки- Немецкий боксер(КЧК) Пудель (КЧК)
Экспертная бригада: Шиян Виктор (Україна) Тар Христина (Україна) Северин Генадий (Україна) Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (Polska) Grzegorz Weron (Polska) Anna Rogowska (Polska) Papp Vasile Carol (Romania) Ewa Dolinska (Polska
Отправлено: 11.10.13 11:51. Заголовок: НЕМЕЦКАЯ ОВЧАРКА дли..
НЕМЕЦКАЯ ОВЧАРКА длинношерстная/GERMAN SHEPHERD DOG ROUGH кобели\males класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 013 BASTER UKU 0143442 20.11.12 BLACK-BACKED 13A042 вл.: SMOLYAR V
суки\females класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 014 BOLIVIA UKU 0143441 20.11.12 BLACK-BACKED 13A041 вл.: SMOLYAR V
НЕМЕЦКАЯ ОВЧАРКА/GERMAN SHEPHERD DOG суки\females класс ЩЕНКИ/PUPPY CLASS 015 IMPERIYA IZ BURSHTUNOVOGO KRAJU UKU 0157060 13.03.13 BLACK-BACKED вл.: BOBYL'OVA T 016 KASSIOPEYA FROM THE ISLAND OF TREASURES PC 7A130008/04 08.04.13 ЗОНАРНЫЙ 7A1344 вл.: MEDLER N
кобели\males класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 017 JACK POT VOM GROSS FAMILIE UKU 0146196 18.08.12 BLACK-BACKED 07451 вл.: DZHELEP YU 018 MIRKO PC 0920C112 12.08.12 BLACK-BACKED вл.: SEMAN'KIV V
суки\females класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 019 BAVARIA PC 13A15C113 20.11.12 BLACK-BACKED 13A040 вл.: BILYNSKA O 020 LINDA AKVITAS PC 13Б79С312 01.12.12 BLACK-BACKED 13Б2496 вл.: MELNICHYK A
кобели\males класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 021 FAL'KO LARS AKVITAS UKU 0132258 12.06.12 SHK вл.: LYTSUS E
класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 022 DAKS VOM UGEL'SHTRASSE UKU 0119090 28.07.11 BLACK-BACKED 0911137 вл.: TYMKIV L 023 KAY ZELENUY JAR UKU 0116097 14.10.11 BLACK-BACKED вл.: SOLTIS M 024 TEAM BULLE HOF JEFFRY UKU 0104870 12.01.11 BLACK-BACKED TBH 048 вл.: MARTYNYUK O суки\females класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 025 DAILY FRAMATO ROLAU UKU 0150125 BLACK-BACKED вл.: MARTYNYUK O
класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 026 ARISTA VON BLUHENDES TAL UKU 0097779 15.05.11 BLACK-BACKED 0711101 вл.: PRUDNIKOVA O 027 BORA SCHWARZES MEER UKU 0138666 09.06.11 BLACK-BACKED вл.: LAZEBNYI A-MARTYNYUK O
Отправлено: 11.10.13 11:55. Заголовок: кане-корсо класс ОТ..
кане-корсо класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 075 NEFERTITI ARNAS FIORISTA UKU 0096432 07.06.11 FAWN вл.: KORCHUN V
НЬЮФАУНДЛЕНД/NEWFOUNDLAND
суки\females класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 098 PROSTO NASTYA NOVAYA SKAZKA S BEREGA DNEPRA UKU 01132890 02.12.11 BLACK 61A6930 вл.: KUKHARUK T
РОТВЕЙЛЕР/ROTTWEILER
суки\females класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 110 GRETTA GABRO PRIDE OF BEAU MONDE UKU 0126837 24.04.12 BLACK&TAN вл.: PANOVA L 111 ILLADA FROM HOUSE ROTVIS UKU 0127156 16.04.12 BTN 15B12279 вл.: PLAKHTA O&KISHKA V
СРЕДНЕАЗИАТСКАЯ ОВЧАРКА/SREDNEASIAN OVTCHARKA
суки\females класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 133 ROVAYAT UKU 0156770 11.10.12 WHITE-FAWN AOS 1910 вл.: STASYUK A 134 TEZA MIA CAOKO MIA PC 0721C1211 13.01.13 WHITE-BLACK 071324 вл.: YAVORSKIY O ТИБЕТСКИЙ МАСТИФ/TIBETAN MASTIFF кобели\males класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 140 BARMALEY PLYUSHEVYI VOLK PC 045Z112056/01 28.10.12 BLACK&TAN Z0253 вл.: DOLA I 141 KSIATONG UKU 0150771 19.12.12 BLACK&TAN вл.: STROCHUK A 142 LION SENGI FOR ASANTIKO UKU R 0026172 14.11.12 GOLD 972270000 вл.: KORITSKAYA L
ЦВЕРГПИНЧЕР/MINIATURE PINSCHER суки\females класс ЩЕНКИ/PUPPY CLASS 144 DARLING ARISHA FROM VALLEY FAIRIES UKU 0157925 06.04.13 BLACK&TAN 804098100 вл.: MEYLAH A
кобели\males класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 145 GREAT GRACE ARMANI PC 0937D112 24.12.12 BLACK&TAN вл.: BUKAVINA O
суки\females класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 146 ALPHA ALMATEYA VOM DITRIKH UKU 0149422 12.01.13 RED вл.: MYKHALSKA I 147 AMERIKAN DREAM VOM DITRIKH UKU 0149424 12.01.13 BLACK&TAN вл.: RADKO V 148 BAILEYS FROM VALLEY FAIRIES UKU 0141785 27.09.12 RED вл.: MAKOVIY O 149 GREAT GRACE ANAIS PC 0937D412 24.12.12 BLACK&TAN вл.: BUKAVINA O
кобели\males класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 150 ZHREBIJ UDACHI CHERNIY TULPAN UKU 0123906 30.03.12 BLACK&TAN 1T2208 вл.: BRYZGALINA A
класс ЧЕМПИОНОВ/CHAMPION CLASS 151 EXTRA ORIENT YUPITER FOR DITRIKH UKU 0117116 18.09.11 RED ONN 95 вл.: DITRIKH O 152 SUPER STAR PRIDE OF BEAU MONDE UKU 0037396 03.06.09 BLACK&TAN 1T9183 вл.: DROZDOV G
суки\females класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 153 VALENCIA FROM VALLEY FAIRIES UKU 0121973 09.02.12 BLACK&TAN 165015 вл.: DOVGAN' A
класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 154 FANTAZY FLY SENSACIA UKU 0090696 30.01.11 BLACK&TAN EEF 117 вл.: BUKAVINA O
Отправлено: 11.10.13 11:58. Заголовок: АМЕРИКАНСКИЙ СТАФФОР..
АМЕРИКАНСКИЙ СТАФФОРДШИРСКИЙ ТЕРЬЕР/AMERICAN STAF. TERRIER
суки\females класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 181 GUANTANAMO LIKE IT HOT BLU-DIAMOND-ROSE UKU 0114908 21.12.11 BRINDLED&WHITE 21221 вл.: MYKHAYLYSHYN L
ТАКСА КАРЛИКОВАЯ жесткошерстная//DACHSHUND MINIATURE WIRE кобели\males класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 217 MARISS PLUT UKU 01554553 27.08.12 WILD-BOAR вл.: ZHURAKIVSKA O
класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 218 CARLO ALBERTO DI CASA MAINARDI PKR VI-25582 19.04.10 WILD-BOAR 380260070 вл.: B. ZYDER АКИТА/AKITA
суки\females класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 226 BISHI GO SHIYO-MOKUTEKI UKU 0151845 02.08.12 ROUGE 616093900 вл.: S.NYKOLYN 227 HACHI PC 0931D812 25.11.12 WHITE 092175 вл.: GUSAK R 228 HARUKA PC 0931D412 25.11.12 RED&WHITE вл.:
САМОЕД/SAMOYED кобели\males класс БЕБИ/BABY CLASS 255 KOHINOOR SIYANIE KARPAT UKU 0163072 28.04.13 WHITE 093046 вл.: ADASHYNSKA M
кобели\males класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 256 DE VILLAODON BRIAND UKU 0153888 10.08.12 WHITE вл.: KACHUR I 257 DORIAN SPRING TSEZAR FOR GOLD SHARM RKF 3533958 13.12.12 WHITE KUF 113 вл.: G. VASILIY
суки\females класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 258 GOLD CHARM ARABELLA-TERENCE UKU R 0020349 16.04.12 WHITE 092075 вл.: VDOVYCH O
суки\females класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 259 GOLD CHARM AYRISH-VIVENNE UKU.R. 0020347 16.04.12 WHITE 092073 вл.: G. VASILIY
класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 260 NICE SHOW GIRL IZ MOSKOVSKOY METELY UKU 119387 29.07.11 WHITE CBP 339 вл.: KACHUR I СИБИРСКИЙ ХАСКИ/SIBERIAN HUSKY кобели\males класс БЕБИ/BABY CLASS 261 THEMPARANS BEAUTY UKU 0164567 30.05.13 BLACK&WHITE 15A1210 вл.: BRUCHKOVSKA N
кобели\males класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 262 BABY COFFEE&TEA PC 7A12-0025/3 20.11.12 FAWN&WHITE вл.: ZAVALKO V 263 CAMERON ARCTIC NIGHT PC 0915D112 03.06.12 GREY-WHITE вл.: KAS'YANCHUK I 264 ENDI NORTH MIRACLE OLI UKU R 0021349 11.06.12 FAWN&WHITE 13Б2241 вл.: LOTOTSKYI V 265 SKY OF NORTH BIG GREY WOLF PC 7A12-0025/2 20.11.12 GREY-WHITE вл.: SHYGYMAGA V 266 W-BLAZE LANCER OF WINNERS VALLEY HU 13-0006881-ROK 04.01.13 LIGHT RED&WHITE вл.: VDOVYCH O & MAYSTRYUK A
суки\females класс ЮНИОРОВ/JUNIOR CLASS 267 AYSHE UKU R 0024165 30.11.12 GREY&WHITE C2213412 вл.: LEIBENKO D 268 SCHASTYE DOMA ERBHOF IDEALLY GIRL UKU 0146794 23.11.12 FAWN&WHITE A10344 вл.: MAISTRUK A 269 SKY OF NORTH BRIGHT LITTLE DIAMOND PC 7A12-0025/5 20.11.12 GREY-WHITE вл.: FILONENKO N
кобели\males класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 270 GORDEOUS RACER MYLADY FOX BCU 270-000416 14.12.12 GREY&WHITE MF 01 вл.: NAVJORD E 271 HUSKY IMPERIAL SENSATION OF WOLF POINT COR A 3029-12/270 20.01. 12 GREY&WHITE вл.: MOROZOVA T
класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 272 JOY OF MY HEART TAUN FOREST UKU 0088302 22.03.11 GREY&WHITE 1T1123 вл.: GORODYNSKA S
класс ЧЕМПИОНОВ/CHAMPION CLASS 273 GIBSON ESKIMOSKI DOMEK UKU 0068897 06.02.10 NOIRE ET BLANHE H294 вл.: MAISTRUK A 274 INDIANA JONES VENDREDI 13 UKU 0108241 11.09.09 BROWN-WHITE вл.: FILONENKO N 275 ZALTANA PLAYIN' WITH FIRE UKU 0098067 23.12.10 RED&WHITE вл.: KAS'YANCHUK I
суки\females класс ПРОМЕЖУТОЧНЫЙ/INTERMEDIATE CLASS 276 BORA ARCTIC NIGHT UKU R 0020356 20.03.12 FAWN&WHITE 972273000 вл.: HRON' I 277 ELIZABETH UKU 23.02.12 GREY-WHITE вл.: ANDRIIVSKA T& FEDORYSHYN A 278 GOODWOLF BE MY MYSTERY SHANTEL UKU 0137613 07.05.13 BLACK&WHITE 071255 вл.: YAKOVLEV A 279 HUSKY IMPERIAL LADY LEI RKF 3220102 20.11.11 BLACK&WHITE XIM 46 вл.: MOROZOVA T 280 SINDI UKU 0112665 03.12.11 WHITE&RED 15A883 вл.: GOLUBOVSKY V.V
класс ОТКРЫТЫЙ/OPEN CLASS 281 CAYENNE DOTYK POLNOCY UKU 0057566 04.12.13 BLACK-WHITE 047G вл.: NEDOLUZHENKO YA 282 HUSKY IMPERIAL MIDNIGHT LADY RKF 3119838 01.10.11 GREY&WHITE XIM 35 вл.: MOROZOVA T
класс ЧЕМПИОНОВ/CHAMPION CLASS 283 BLAZE AWAY MYLADY FOX BCU 270-000252 16.12.11 BLACK&WHITE вл.: NAVJORD E
19/10/2013 FCI-CABIB "Осенний Львов” г.Львов, Украина эксперт Ewa Dolinska (Polska)
Суки Щенки Darling Arisha from Valley Fairies - БП, ЛЩ Batterflay Land Poker & Batterflay Land Arisha)
Юниоры Кобель Great Grece Аrmani – JCAC, ЛЮ (Extra Orient Yupiter for Ditrikh - Fantazy Fly Sensacia)
Суки American Dream Vom Ditrikh - JCAC (Extra Orient Yupiter for Ditrikh- Sant Kreal America) Alpha Almateya Vom Ditrikh- отл 2 (Extra Orient Yupiter for Ditrikh- Sant Kreal America) Great Grece Аnais – отл 3 (Extra Orient Yupiter for Ditrikh - Fantazy Fly Sensacia) Baileys from Valley Fairies – отл 4 (Joker Show Jeycob х Amelia Tiny Princess from Valley Fairies)
Кобели Интермедия Zhrebij Udachi Cherniy Tulpan –CAC (Slavjan Impressario – Tiara Pride of Beau Monde)
Чемпионов Extra Orient Yupiter for Ditrikh – CAC, CACIB, BOB (Helen Hoff Tip Top - Slavjanka Gloria) Super Star Pride of Beau Monde – RCAC (Dusha Moya Talisman – Evangelista Pride of Beau Monde)
Cуки Интермедия Valencia from Valley Fairies- CAC, CACIB (Malagris Yuks Yuniks-Batterflay Land Arisha)
открытый Fantazy Fly Sensacia – СAC, RCACIB (Fantazy Fly Zoom - Joker Show Izyskannaya Lada)
20/10/2013 CAC -UA "Кубок Льва” г.Львов, Украина эксперт Елена Агафонова (Украина)
Суки Щенки Brigitte Bardot vom Ditrikh – отсут. (Extra Orient Yupiter for Ditrikh - Maxima iz Gratsiano)
Юниоры Кобели Dallas Light Guardian – оч хор (Dusha Moya Yatagan – Roxy Ross Adaler) Great Grece Аrmani – JCAC (Extra Orient Yupiter for Ditrikh - Fantazy Fly Sensacia)
Суки Alpha Almateya Vom Ditrikh - JCAC, ЛЮ (Extra Orient Yupiter for Ditrikh- Sant Kreal America) Baileys from Valley Fairies – отл 2 (Joker Show Jeycob х Amelia Tiny Princess from Valley Fairies) American Dream Vom Ditrikh- отл (Extra Orient Yupiter for Ditrikh- Sant Kreal America) Great Grece Аnais – отл (Extra Orient Yupiter for Ditrikh - Fantazy Fly Sensacia)
Кобели Интермедия Zhrebij Udachi Cherniy Tulpan –CAC, ЛК (Slavjan Impressario – Tiara Pride of Beau Monde)
Cуки Интермедия Valencia from Valley Fairies- CAC (Malagris Yuks Yuniks-Batterflay Land Arisha)
открытый Fantazy Fly Sensacia – СAC (Fantazy Fly Zoom - Joker Show Izyskannaya Lada)
Чемпионов Diamond Egoist Arabica Aquarell – CAC, ЛС, BOB (Vlastelin Dushi Moei iz Nadrovii – Batterflay Land Jumelles)
Все даты в формате GMT
2 час. Хитов сегодня: 0
Права: смайлы да, картинки да, шрифты нет, голосования нет
аватары да, автозамена ссылок вкл, премодерация вкл, правка нет